Категорія: Кабінет заступника директора з виховної роботи

День захисників і захисниць України в нашому ліцеїДень захисників і захисниць України в нашому ліцеї

Шановні наші захисники та захисниці! Ми вітаємо Вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас

O zi împreună cu politistii și salvatorii. Інспектори відділу зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області, старший лейтенант поліції Анна Харена, лейтенант поліції Вікторія Маленька разом з Головним інспектором Чернівецького районного управління ГО ДСНС України в Чернівецькій області, підполковник служби ЦЗ Бабій Павло Васильович сьогодні завітали в наш ліцей з лекцією про правила безпечної поведінки, правила дорожнього руху та алгоритм дій у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації. Наші учні щиро вдячні за корисну і змістовну інформацію під час заходу «День з поліцейським та рятувальником».O zi împreună cu politistii și salvatorii. Інспектори відділу зв’язків з громадськістю УПП в Чернівецькій області, старший лейтенант поліції Анна Харена, лейтенант поліції Вікторія Маленька разом з Головним інспектором Чернівецького районного управління ГО ДСНС України в Чернівецькій області, підполковник служби ЦЗ Бабій Павло Васильович сьогодні завітали в наш ліцей з лекцією про правила безпечної поведінки, правила дорожнього руху та алгоритм дій у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації. Наші учні щиро вдячні за корисну і змістовну інформацію під час заходу «День з поліцейським та рятувальником».

Ziua сulturii fizice și sportului la Liceul nr.6 ” Alexandru cel Bun ” din Cernăuți. З метою пропаганди здорового способу життя з 13.09. по17.09.2021 року в ліцеї 6 ім.О.Дорого м. Чернівці проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі:«Здоров’я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня робота вчителя фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на: виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки,спортивного азарту,взаємовиручки і підтримки.Ziua сulturii fizice și sportului la Liceul nr.6 ” Alexandru cel Bun ” din Cernăuți. З метою пропаганди здорового способу життя з 13.09. по17.09.2021 року в ліцеї 6 ім.О.Дорого м. Чернівці проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі:«Здоров’я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня робота вчителя фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на: виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки,спортивного азарту,взаємовиручки і підтримки.